Priemyselné garážové brány

Priemyselné brány sú vyrábané na mieru podľa rozmeru a potreby zákazníka s polyuretánovou izoláciou. Delíme ich do troch skupín:

– sekcionálne priemyselné brány,
– rolovacie priemyselné brány,
– krídlové priemyselné brány.

Garážové aj priemyselné brány vyrábame vždy presne na mieru. Vďaka tomu dokážeme precízne vyplniť každý stavebný otvor takmer akéhokoľvek tvaru a rozmeru.

Priemyselné brány sú pevné, spoľahlivé, s dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami, znižujú aj hladinu hluku v priestore.

Kvalita prevedenia – priemyselné brány vyrobené na Slovensku

Priemyselné brány sú európskeho štandardu a spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na presnosť a kvalitu zhotovenia. Sú určené pre priemyselné objekty všetkých typov vrátane prevádzok. Priemyselné brány majú vynikajúce izolačné vlastnosti, pevnosť, kvalitu, lamelový design, rýchle dodanie a dôležitým prvkom je aj výborná cena.

Garážová brána pre priemyselne zameraných zákazníkov, respektíve veľké haly a skladovacie priestory, do ktorých zachádza vysoká technika a nákladné vozidlá. V tomto prípade sú najlepším riešením automatické brány pre priemyselné priestory (priemyselné brány), ktoré však môžu dosahovať ďaleko vyšších rozmerov, pri zachovaní rovnakých kvalít, ako pri sekčných garážových bránach.

Moderný dizajn a odolnosť ktorá vydrží

Široká ponuka prevedení a moderných doplnkov vám umožní začleniť priemyselné brány do renovovaných objektov aj novostavieb.